50 TWARZY KOBIETY – PIELĘGNIARKA

50 twarzy kobiety – pielęgniarka. W zestawie z lekarzem i farmaceutą. Nie od dziś wiadomo, że najgorsze co może przytrafić się kobiecie to katar jej faceta. Jak on cierpi. Dziecko może chodzić i dwa tygodnie z gilem do pasa i poza drobnym dyskomfortem związanym ze spaniem wyciera tylko nos rękawem i idzie dalej. Facet natomiast dogorywa. Masz coś dla mnie? Pyta. „Coś” to znaczy lek o natychmiastowym działaniu, który zlikwiduje ten potworny i nie pozwalający żyć katar. A jeśli do tego jeszcze coś boli… szykuj się na ciężkie czasy. Jeśli Ty jesteś chora, to jesteś zdrowa. Ty nie chorujesz. Ty tylko sprawiasz, że mężczyzna jest wysoce zniecierpliwiony niedyspozycją, którą z pewnością symulujesz w celu uniknięcia współżycia.
Jeśli przytrafiła Ci się kiedyś rodzinna jelitówka, to wiesz, że on w tym przypadku schodzi z tego świata. Leży w pokoju i możesz tylko donosić mu napoje i leki i cicho pytać: i jak się czujesz kochanie? Ty z jelitówką trzymasz głowy dzieciom nad muszlą, sama rzygając podajesz im elektrolity łyżeczką co 5 minut i z jednym półdupkiem na toalecie zmieniasz im brudną pościel.
Znasz nazwy leków na każdą dolegliwość, pamiętasz o regularnym ich podawaniu,trzymasz pieczę nad domową apteczką. Standardy opieki medycznej jak w najlepszej prywatnej klinice.
A może tylko u mnie tak to wyglada? Bo piszę to, czytam i sama nie wierzę 😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code