JAKICH FACETÓW PRAGNĄ KOBIETY?

Prawda o nas, kobietach, jest taka, że każda z nas podnosi poprzeczkę z wiekiem i doświadczeniem. Każda pragnie miłości i idealnego związku. Każda chciałaby mieć faceta – przyjaciela, kochanka i partnera w jednym.

Luksusem jest dziś posiadanie jednego partnera od wczesnej młodości do wieku dojrzałego. Inaczej jest, kiedy niejako „wychowujemy się” razem z drugą połówką, a inaczej gdy po 30 roku życia, nierzadko z bagażem doświadczeń i nieudanych związków, kobieta pragnie związać się z facetem – najczęściej też już „z odzysku”.

Jakich facetów pragną kobiety?

 

  1. Rycerz na białym koniu. Gentleman w każdym calu, gotów ochronić kobietę swoją stalową piersią. Zawsze po stronie swojej wybranki wytoczy wojnę w jej obronie całemu światu. W czasach współczesnych dobrze, żeby koni było więcej (niekoniecznie białych) i pod maską auta, a rycerz miał śnieżnobiały uśmiech i można było pokazać się z nim na imprezie tak, żeby koleżankom bielały kostki dłoni. Powinien serwować śniadanie do łóżka, nie zasypiać od razu po stosunku i otwierać drzwi. Coby tylko rycerz na koniu nie okazał się dupkiem w folii aluminiowej.

 

  1. Pomysłowy Dobromir. Tudzież MacGyver. Powinien nie tylko umieć wymienić żarówkę. Najlepiej, żeby potrafił sam dom postawić. Naprawić auto, zmywarkę i zepsutą spłuczkę. Uwaga, żeby nie okazał się równie samowystarczalny w kwestii wspólnych wyjazdów, wyjść, żeby nie zelował Ci butów, żebyś mogła pochodzić w nich jeszcze ze dwa sezony i nie kleił taśmą klejącą połamanych rączek od okularów.

 

  1. Marynarz. Dosłownie lub w przenośni. Najlepiej gdyby spędzał w domu kilka dni (nie w czasie PMSu), a potem wyjeżdżał i wysyłał piękne listy. Mogą być na Messengerze. Częste rozłąki sprawią, że nigdy się sobie nie znudzicie, a tęsknota będzie podsycać ogień Waszej miłości. Uwaga! Typ marynarz często ma dziewczynę w każdym porcie. Nie pisze o tym w listach.

 

  1. Współlokator. Najlepiej kiedy jego pensja wpływa na Twoje konto, ale mieszka w osobnym pokoju. Od czasu na czasu nawet umawiacie się na seks, ale kazde z Was ma swoje rozrywki – on gry na Playstation albo planszówki i pornosy jak już zaśniesz. Ty żarcie i seriale. Układ prawie idealny. Dopóki któreś z Was nie postanowi wynająć pokoju komuś innemu.

 

  1. Skurwysyn. Facet, który zapewni Ci odpowiednią dawkę adrenaliny, wątpliwości, uzasadnionej zazdrości i przepłakanych nocy. Toksyczny typ. Trudno się od niego uwolnić. Tu nie ma heheszków. Tu są łzy, krzywda i zmarnowany czas.

 

  1. Pantofel. Jego życiową misją jest zgadzanie się z Tobą w każdej kwestii. Posłusznie wykonuje wszystkie polecenia, czyta Ci w myślach i usuwa Ci spod nóg wszelkie przeszkody, zanim jeszcze zdążysz się o nie potknąć. Jeździ z Tobą na zakupy i podobasz mu się w każdej sukience. Zagrożenia są dwa. Albo w końcu wybuchnie on, albo Ty. Jedno z dwojga.

 

  1. Czyścioszek. Wrzuca po sobie brudne skarpetki do kosza na pranie, codziennie śmiga z odkurzaczem, poślinionym palcem wyciera plamki na stole, zęby myje ze stoperem i nigdy nie uprawia seksu zanim się nie umyje. Przeszkadzają mu okruszki w łóżku i brudne okulary. Uważaj, żeby nie wciągnął Cię któregoś dnia do rury odkurzacza.

 

  1. Pan Zaradny. Powinien umieć znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jego wybranka nie musi martwić się o pieniądze, ponieważ on żadnej pracy się nie boi i nie wstydzi, pomysłami na życie sypie jak z rękawa. Uwaga! Nie próbuj zrobić z niego pantofla, bo ten niezależny typ pod butem nie wytrzyma.

 

Facet idealny powinien być uosobieniem przynajmniej trzech z wyżej wymienionych typów.

A smutna prawda jest taka, że on NIE ISTNIEJE!

Więc albo drogie Panie obniżymy lekko standardy, albo jesteśmy skazane na chwilowe znajomości i przelotne romanse.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: jaki powinien być facet brzmi NIE WIEM.

Powinien być.

Powinien chcieć.

Powinien się starać.

Powinien być sobą.

Powinien być z Tobą.

Tylko tyle i aż tyle.

 Ania Jaworska – MumMe

Jeśli spodobał Ci się mój wpis udostępnij go proszę, klikając UDOSTĘPNIJ (kopiuj/wklej nie jest udostępnieniem).

Polub moją stronę na Facebooku https://www.facebook.com/blogmumme/

Zajrzyj na mój Instagram https://www.instagram.com/mumme_pl/

 

 

1 Comment

  1. ideały są. ich idealność polega na tym, że są dla swoich kobiet po prostu najlepsi. i każda kobieta takiego powinna mieć 🙂 ja uważam, że mimo wszystkich wad mojego męża, z nikim nie byłoby mi tak dobrze jak z nim. aczkolwiek my poznaliśmy się mając 16 lat, więc większość życia przeżyliśmy razem i raz wpływaliśmy na swoją dojrzałość. a jaki powinien być mężczyzna? jak dla mnie pracowity, uczciwy, odpowiedzialny i zakochany w swojej żonie i swoich dzieciach. i powinien trafić na kobietę, która również będzie się dla niego starać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *